Här finns vi! 

 

Tranpenad AB, Huvudkontor

Hitta hit


Bäckstensgatan 9, 431 49 Mölndal
Växel: 031-281220

Tomas Hulth

CEO

tomas.hulth@tranpenad.se

Camilla Thulin

CHRO

camilla.thulin@tranpenad.se

Jennie Ahlgren

CFO

jennie.ahlgren@tranpenad.se

Niclas Graff

COO

niclas.graff@tranpenad.se
070-420 25 07

Charlotte Malmberg

CMO (föräldraledig)

charlotte.malmberg@tranpenad.se

Sofia Eldståhl

Redovisningschef

sofia.eldstahl@tranpenad.se

Dimitri Roumeliotis

TF Driftpartnerchef

dimitri.roumeliotis@tranpenad.se
072-537 21 32

Dimitri Roumeliotis

Affärsområdeschef Logistikentreprenad

dimitri.roumeliotis@tranpenad.se
072-537 21 32

Elizabeth Wannes Väre

Redovisningsansvarig

elizabeth.wannes@tranpenad.se
070-420 14 04

Victor Henriksson Odén

Business Controller

victor.henriksson@tranpenad.se
070-636 10 24

Anneli Rynmark

Interncontroller

anneli.rynmark@tranpenad.se
070-420 25 37

Agnes Jonsson

Marknadskoordinator

agnes.jonsson@tranpenad.se
070-744 70 84

Sara Wilck

HR-Generalist

sara.wilck@tranpenad.se
076-610 94 59

Tranpenad Göteborg

Hitta hit


Bäckstensgatan 11, 431 49 Mölndal
Växel: 031-281220

Kristoffer Ottosson

Kontorschef

kristoffer.ottosson@tranpenad.se
072-002 16 48

Tranpenad Skåne

Hitta hit


Berga Allé 1, 254 52 Helsingborg
Växel: 031-281220

Christian Sandell

Kontorschef

christian.sandell@tranpenad.se
070-617 01 17

Tranpenad Jönköping

Hitta hit


Huskvarnavägen 80,  554 54 Jönköping
Växel: 031-281220

Emil Davidsson

Kontorschef

emil.davidsson@tranpenad.se
070-480 61 90

Tranpenad Mälardalen

Hitta hit


Drottninggatan 50, 736 31 Kungsör
Växel: 031-281220

Fristadstorget 8A, 632 18 Eskilstuna

Sebastian Kantolic

Kontorschef

sebastian.kantolic@tranpenad.se
070-743 89 94

Tranpenad Stockholm

Hitta hit


Frösundaviks Allé 1  169 70 Solna ( postadress Box 3110 169 03 Solna)
Växel: 031-281220

Marie Ullenius

Kontorschef

marie.ullenius@tranpenad.se
076-323 09 08

Tranpenad Trestad

Hitta hit


Föreningsgatan 9, 461 30 Trollhättan
Växel: 031-281220

Daniel Lennartsson

Kontorschef

daniel.lennartsson@tranpenad.se
076-867 45 80

Tranpenad Borås

Hitta hit


Vevgatan 15, 504 64 Borås
Växel: 031-281220

Johanna Holmén

Kontorschef

johanna.holmen@tranpenad.se
076-810 00 88

Inställningar för cookies
Vår webbsida använder cookies för att hemsidan och våra tjänster ska fungera som de ska. Cookies hjälper oss att förbättra användarvänligheten för dig som besökare, och därför är vissa cookies nödvändiga för att webbsidan ska vara fullt fungerande. Nedan kan du läsa mer om våra cookies och vilka som är valbara.
Inställningar för samtycke
Inställningar för samtycke
Nödvändiga cookies
Dessa cookies används då våra besökare använder en funktion på vår webbplats och är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera fullt ut. Dessa cookies kan därför inte stängas av. Cookies används exempelvis då du fyller i ett formulär eller skapar ett konto och lagrar ingen personlig identifierbar information.
Prestanda cookies
Denna typ av cookie hjälper oss att följa antal besök på vår webbsida och hur våra användare hittade till oss. Vi använder cookies till att mäta och analysera för att exempelvis kunna förbättra användarvänligheten på vår webbplats. Vi kan med hjälp av våra insamlade cookies analysera hur användaren navigerar på webbplatsen, och ta bort irrelevanta sidor och information för att skapa ett så användbart material för våra kunder som möjligt. Den information som vi sparar är exempelvis vilka produktsidor som du besöker.
Marknadsföring
Dessa cookies används för att kunna analysera hur vi kan marknadsföra våra produkter och tjänster. Insamlingen av cookies kan exempelvis hjälpa oss att anpassa annonser till våra besökare baserat på dess tidigare användning av våra tjänster.