Här finns vi! 

 

Tranpenad AB, Huvudkontor

Hitta hit


Bäckstensgatan 9, 431 49 Mölndal
Växel: 031-281220

Tomas Hulth

VD

tomas.hulth@tranpenad.se

Camilla Thulin

CHRO

camilla.thulin@tranpenad.se

Jennie Ahlgren

CFO

jennie.ahlgren@tranpenad.se

Niclas Graff

COO

niclas.graff@tranpenad.se
0704-20 25 07

Sofia Eldståhl

Redovisningschef

sofia.eldstahl@tranpenad.se

Rebecca Söderbom

Redovisningsassistent

rebecca.soderbom@tranpenad.se
0704-20 14 04

Victor Henriksson Odén

Business Controller

victor.henriksson@tranpenad.se
0706-36 10 24

Anneli Rynmark

Interncontroller

anneli.rynmark@tranpenad.se
0704-20 25 37

Johanna Lagerström

HR Generalist

johanna.lagerstrom@tranpenad.se
0766-10 94 59

Sara Wilck

Verksamhetscontroller

sara.wilck@tranpenad.se
0704-20 30 19

Peter Ekholm

Driftpartnerchef

peter.ekholm@tranpenad.se
0739-62 64 71

Dimitri Roumeliotis

Affärsområdeschef Logistikentreprenad

dimitri.roumeliotis@tranpenad.se
0725-37 21 32

Ida Turos

Marknadskoordinator

ida.turos@tranpenad.se
0707-44 70 84

Marie Ullenius

KAM

marie.ullenius@tranpenad.se
0763-23 09 08

Thomas Källberg

KAM

thomas.kallberg@tranpenad.se
0704-20 44 25

Tranpenad Göteborg

Hitta hit


Bäckstensgatan 11, 431 49 Mölndal
Växel: 031-281220

Kristoffer Ottosson

Kontorschef

kristoffer.ottosson@tranpenad.se
0720-02 16 48

Amar Arnautovic

Konsultchef

amar.arnautovic@tranpenad.se

Kajsa Klintrot

Konsultchef

kajsa.klintrot@tranpenad.se

Semir Resic

Konsultchef

semir.resic@tranpenad.se

Fredrik Strömberg

Konsultchef

fredrik.stromberg@tranpenad.se

Tranpenad Skåne

Hitta hit


Berga Allé 1, 254 52 Helsingborg
Växel: 031-281220

Andreas Ceder

Kontorschef

andreas.ceder@tranpenad.se
0761-04 80 46

Björn Kamf

Konsultchef

bjorn.kamf@tranpenad.se

Sebastian Bergström

Konsultchef

sebastian.bergstrom@tranpenad.se

Lina Nilsson Sjöholm

Kandidatansvarig/ Administratör

lina.n.sjoholm@tranpenad.se

Tranpenad Jönköping

Hitta hit


Huskvarnavägen 80,  554 54 Jönköping
Växel: 031-281220

Emil Davidsson

Kontorschef

emil.davidsson@tranpenad.se
0704-80 61 90

Asad Ullah

Konsultchef

sheikh.asad@tranpenad.se

Binasa Kastrat

Konsultchef

binasa.kastrat@tranpenad.se

Tranpenad Mälardalen

Hitta hit


Drottninggatan 50, 736 31 Kungsör
Växel: 031-281220

Fristadstorget 8A, 632 18 Eskilstuna

Linda Högberg

Kontorschef

linda.hogberg@tranpenad.se
0707-43 89 94

Gustav Åkerblom

Konsultchef

gustav.akerblom@tranpenad.se

Marie Eriksson Lindsjö

Konsultchef

marie.lindsjo@tranpenad.se

Tranpenad Stockholm

Hitta hit


Frösundaviks Allé 1  169 70 Solna ( postadress Box 3110 169 03 Solna)
Växel: 031-281220

Emil Stomberg

Kontorschef

emil.stomberg@tranpenad.se
0704-80 10 55

Edi Sabanac

Konsultchef

edi.sabanac@tranpenad.se

Heréz Sadon

Konsultchef

herez.sadon@tranpenad.se

Elias Abousamra

Konsultchef

elias.abousamra@tranpenad.se

Pelle Westberg

Konsultchef

pelle.westberg@tranpenad.se

Sofia Rading

Konsultchef

sofia.rading@tranpenad.se

Emelie Liljedahl

Konsultchef

emelie.liljedahl@tranpenad.se

Tranpenad Trestad

Hitta hit


Föreningsgatan 9, 461 30 Trollhättan
Växel: 031-281220

Daniel Lennartsson

Kontorschef

daniel.lennartsson@tranpenad.se
0768-67 45 80

Chamoun Nehme

Konsultchef

chamoun.nehme@tranpenad.se

Patric Hjelm

Konsultchef

patric.hjelm@tranpenad.se

Martina Hjorth

Konsultchef

martina.hjorth@tranpenad.se

Markus Eriksson

Konsultchef


Erika Johansson

Administratör

erika.johansson@tranpenad.se

Inställningar för cookies
Vår webbsida använder cookies för att hemsidan och våra tjänster ska fungera som de ska. Cookies hjälper oss att förbättra användarvänligheten för dig som besökare, och därför är vissa cookies nödvändiga för att webbsidan ska vara fullt fungerande. Nedan kan du läsa mer om våra cookies och vilka som är valbara.
Inställningar för samtycke
Inställningar för samtycke
Nödvändiga cookies
Dessa cookies används då våra besökare använder en funktion på vår webbplats och är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera fullt ut. Dessa cookies kan därför inte stängas av. Cookies används exempelvis då du fyller i ett formulär eller skapar ett konto och lagrar ingen personlig identifierbar information.
Prestanda cookies
Denna typ av cookie hjälper oss att följa antal besök på vår webbsida och hur våra användare hittade till oss. Vi använder cookies till att mäta och analysera för att exempelvis kunna förbättra användarvänligheten på vår webbplats. Vi kan med hjälp av våra insamlade cookies analysera hur användaren navigerar på webbplatsen, och ta bort irrelevanta sidor och information för att skapa ett så användbart material för våra kunder som möjligt. Den information som vi sparar är exempelvis vilka produktsidor som du besöker.
Marknadsföring
Dessa cookies används för att kunna analysera hur vi kan marknadsföra våra produkter och tjänster. Insamlingen av cookies kan exempelvis hjälpa oss att anpassa annonser till våra besökare baserat på dess tidigare användning av våra tjänster.